Ako sa zbaviť problému s ranným vstávaním?

ugh.png

Poznáš to - skoré ranné vstávanie, ktoré ťa dokáže vytrhnúť hlbokého spánku. Nie veľmi príjemná predstava, nemám pravdu? Nie je jednoduché vstať s úsmevom na perách keď na to jednoducho nemáme dôvod. Študenti teraz sa prihováram k vám. Zažili ste aj vy ten pocit počas prázdnin, kedy ste mohli vyspávať koľko sa vám zachce, ale už o 07:00 ste boli čulý a plný energie? Ja verím, že áno. Teda aké je to tajomstvo, ktoré nás zbaví rannej únavy?

 

Vytvor si vlastný zdroj energie

morning.png

Predstava neskorého príchodu do práce či školy nie je príjemná a zaručuje dôvod, prečo by si mal vstať z postele. Jej problémom je, že je neefektívna. My ľudia neznášame, keď niečo musíme robiť nasilu. Všetci túžime po slobode v každej oblasti nášho života. Život však funguje trochu inak. Niektoré veci si vyžadujú svoje obety. Ty však máš teraz možnosť "oklamať" tento systém a zjednodušiť si rána. Na to aby si ihneď po zobudení pocítil nával energie musíš mať dôvod. Maj dostatočne dobrý dôvod, prečo by si mal začať nový deň.  Nájdi si aktivitu, ktorá ťa vnútorné napĺňa a umožňuje ti možnosť realizovať sa.

Nie je spánok ako spánok

untitled.png

Možno sa aj ty snažíš cez víkend dospať skoré ranné vstávanie počas pracovného týždňa. Tento zvyk ti však škodí ako pomáha. Naša myseľ je totiž naprogramovaná na určitý režim, ktorý trvá od pondelka do piatku. Počas víkendu však tento režim nedodržiavame, čo spôsobí zmätok v našej hlave. Prvou zásadou energie po zobudení je dodržiavať spánkový režim. Ak si však spoločenský založený a máš rád víkendové akcie do skorých ranných hodinách, môže to byť pre teba náročné. Výsledok z dlhodobého hľadiska však stojí za to. Osvoj si princípy disciplíny a tvoje telo ti za to poďakuje.

Povedali o mne

Lukáš je kreatívny, správne zapálený, zodpovedný a cieľavedomý chalan, ktorý si ide za svojimi snami. Je pre našu MYSLI INAK crew veľkým prínosom a je potešením s ním spolupracovať.

Dávid Kidala, Zakladateľ Mysli Inak

Lukáš je môj veľmi dobrý kamarát, o ktorom môžem povedať, že je jeden z mála ľudí, ktorí naozaj nekecajú do vzduchu, ale robia a pracujú na svojich snoch. Píše veľmi dobré články, miluje osobný rozvoj a je s ním sranda. Som veľmi rada, že ho poznám. Robí to, čo ho naozaj baví a nečaká na ten správy čas. Správny čas nie je po strednej škole, ani po vysokej. Je vtedy, kedy si ho spravíme.

Linda Csepreghyová Influencerka

Lukáš je jeden z príkladov, ktorý dokazuje, že vek je len číslo. Napriek mladému veku to má v hlave zrovnané a presne vie, čo od života chce. Zároveň ostáva nohami na zemi a neustále na sebe pracuje, čo dokazuje svojimi skutkami. Len tak ďalej!

Tomáš Turček Zakladateľ Dosahuj Ciele

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.