Nauč sa aj ty tajný jazyk biznisu

untitled.png

Kniha od Kevina Hogana nie je žiadnou klasickou príručkou k motivácií. Autor zameriava svoje dielo na neverbálnu komunikáciu, ktoré nazval veľmi trefne - Tajný jazyk biznisu. Primárne sa jedná o praktické rady a typy, ktoré môžeš využiť pri bežnej interakcií s rozličnými ľuďmi po celý deň. Kniha sa však nezameriava výhradne na biznis. Jednotlivými kapitolami autor dáva do pozornosti spôsoby, ako odhaliť zatajované klamstvo, radosť, smútok či zdesenie.

Ako sa mi kniha dostala do rúk a čo je jej podstatou

talk.png

Ku knihe som sa dostal v roku 2016 úplnou náhodou, nakoľko som ju dostal ako darček. Do tej doby som o knihe a autorovi vôbec nepočul (na moju škodu). Zaplnila tak miesto v mojej poličke plnej kníh na tému osobný rast, motivácia a finančná gramotnosť. Tajný jazyk biznisu, je jedna z kníh, ktorá ti môže len a len pomôcť a jej čítanie bude jednoznačne prínosné. Kto by si pomyslel, že tvoja výška zohráva dôležitú úlohu v tom, či uzavrieš, alebo neuzavrieš obchod? Toto je však iba zlomok informácií, ktoré kniha Tajný jazyk biznisu skrýva. Zabudni na rôzne poučky a hĺbkové odborné myšlienky. Kevin Hogan ťa ľudským spôsobom prevedie celou knihou rôznymi témami ako sú:

  • Reč tela
  • Prostredie
  • Proxemika
  • Osobné interakcie
  • Umenie presviedčať v profesionálnom styku
  • Reč tela mužov a žien
  • Reč tela v iných kultúrach

Prečítaj si: Kniha, ktorá mi zmenila život

Vhodná pre každého

debate.png

Aj napriek tomu, že kniha má v názve slovo „biznis“ nie je to primárne o ňom. S ľuďmi sa stretávaš každý jeden deň, či sa ti to páči, alebo nie. Komunikuješ s rodinou, priateľmi, spolužiakmi, kolegami, ale aj s celkom neznámymi ľuďmi. Mať informácie, ako odhadnúť pomocou reči tela druhú stranu sa ti môže iba zísť. Je málo pravdepodobné, že táto kniha zapadne časom prachom. Využiť všetky informácie, ktoré táto kniha ponúka nárazovo je pomerne komplikované a preto sa treba ku knihe opakovane vracať.

Ak ťa táto recenzia zaujala, knihu si môžeš objednať TU

Povedali o mne

Lukáš je kreatívny, správne zapálený, zodpovedný a cieľavedomý chalan, ktorý si ide za svojimi snami. Je pre našu MYSLI INAK crew veľkým prínosom a je potešením s ním spolupracovať.

Dávid Kidala, Zakladateľ Mysli Inak

Lukáš je môj veľmi dobrý kamarát, o ktorom môžem povedať, že je jeden z mála ľudí, ktorí naozaj nekecajú do vzduchu, ale robia a pracujú na svojich snoch. Píše veľmi dobré články, miluje osobný rozvoj a je s ním sranda. Som veľmi rada, že ho poznám. Robí to, čo ho naozaj baví a nečaká na ten správy čas. Správny čas nie je po strednej škole, ani po vysokej. Je vtedy, kedy si ho spravíme.

Linda Csepreghyová Influencerka

Lukáš je jeden z príkladov, ktorý dokazuje, že vek je len číslo. Napriek mladému veku to má v hlave zrovnané a presne vie, čo od života chce. Zároveň ostáva nohami na zemi a neustále na sebe pracuje, čo dokazuje svojimi skutkami. Len tak ďalej!

Tomáš Turček Zakladateľ Dosahuj Ciele

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.