Tvorba.png
Myšlienky.png
Recenzie (2).png
úprava.jpg

Kto som?

Moje meno je Lukáš Sabo - som 18. ročný študent, bloger a autor v jednej osobe.

Možno sa pýtaš, prečo som sa rozhodol založiť tento web. Za posledné štyri roky som si veľakrát všimol, že sa ľudia boja prejaviť. Boja sa vystúpiť z davu a začať žiť život podľa ich predstáv. Spoločnosť vytvorila akési kritériá, ktorých by sa mal držať každý. Nie každý je s tým stotožnený. Rovnako ako ja tak aj môžeš mať iné hodnoty a priority, ktoré sú jedinečné a originálne.

V mojich 15-tich som prišiel na to, že vôbec nie som spokojný s mojimi životnými štandardmi. Vždy som totiž chcel od života viac. Hľadal som spôsob, akýsi poklad, ktorý mi pomôže dosiahnuť vysnené ciele. Boli to naozaj ťažké časy. Nebol som spokojný v žiadnej oblasti života. A v tom sa to stalo...Začiatok júla 2015 mi do rúk padla kniha od Briana Tracyho - Žiadne výhovorky!

Čas plynul a moja zbierka kníh sa zväčšovala. Pribúdali mená ako Robert Kiyosaki, Mel Gill, Nepoleon Hill, Kevin Hogan, Steve Harvey, Peter Krištofovič, Michal Drienik, George S. Clason a mnohí ďalší.

V lete 2016 prišiel zlom. Začal som písať články pre rôzne motivačné blogy, na ktoré som prispieval mojou tvorbu. Práve toto bola pre mňa tá najväčšia doterajšia skúsenosť, ktorá mi v mnohých smeroch otvorila oči. Tu som pochopil, čo je mojim poslaním - motivovať a pomáhať ľuďom pri dosahovaní ich životných cieľov.

Uvedomoval som si, že moje momentálne skúsenosti nestačia. Už to nebolo len o knihách a článkoch. Začal som chodiť na rôzne tréningy, semináre, či kurzy, ktoré mi pomáhali zlepšovať sa v každom smere. Za ten čas, čo som si od základov určil svoje hodnoty a pochopil som, čo je pre mňa najdôležitejšie.

Stále sa snažím zlepšovať a napredovať. Za ten čas som stihol spoznať množstvo skvelých ľudí ako sú Milan Vaško,Michal Drienik, Dušan Kadlec, Juraj Gago či Michal Kopecký a mnoho iných, ktorí mi vždy vedia pomôcť a vďaka nim napredujem. Pokiaľ ťa moja tvorba aspoň trochu zaujme, namotivuje, inšpiruje, či pomôže na ceste za úspechom - môj zámer bude splnený.

Touto cestou, ti chcem poďakovať za tvoj čas strávený na tejto stránke. Veľa to pre mňa znamená.

 

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.