úprava.jpg

Kto som?

Moje meno je Lukáš Sabo - som 18. ročný študent, bloger a autor v jednej osobe.

Možno sa pýtaš, prečo som sa rozhodol založiť tento web. Za posledné štyri roky som si veľakrát všimol, že sa ľudia boja prejaviť. Boja sa vystúpiť z davu a začať žiť život podľa ich predstáv. Spoločnosť vytvorila akési kritériá, ktorých by sa mal držať každý. Nie každý je s tým stotožnený. Rovnako ako ja tak aj môžeš mať iné hodnoty a priority, ktoré sú jedinečné a originálne.

V mojich 15-tich som prišiel na to, že vôbec nie som spokojný s mojimi životnými štandardmi. Vždy som totiž chcel od života viac. Hľadal som spôsob, akýsi poklad, ktorý mi pomôže dosiahnuť vysnené ciele. Boli to naozaj ťažké časy. Nebol som spokojný v žiadnej oblasti života. A v tom sa to stalo...Začiatok júla 2015 mi do rúk padla kniha od Briana Tracyho - Žiadne výhovorky!

Čas plynul a moja zbierka kníh sa zväčšovala. Pribúdali mená ako Robert Kiyosaki, Mel Gill, Nepoleon Hill, Kevin Hogan, Steve Harvey, Peter Krištofovič, Michal Drienik, George S. Clason a mnohí ďalší.

V lete 2016 prišiel zlom. Začal som písať články pre rôzne motivačné blogy, na ktoré som prispieval mojou tvorbu. Práve toto bola pre mňa tá najväčšia doterajšia skúsenosť, ktorá mi v mnohých smeroch otvorila oči. Tu som pochopil, čo je mojim poslaním - motivovať a pomáhať ľuďom pri dosahovaní ich životných cieľov.

Uvedomoval som si, že moje momentálne skúsenosti nestačia. Už to nebolo len o knihách a článkoch. Začal som chodiť na rôzne tréningy, semináre, či kurzy, ktoré mi pomáhali zlepšovať sa v každom smere. Za ten čas, čo som si od základov určil svoje hodnoty a pochopil som, čo je pre mňa najdôležitejšie.

Stále sa snažím zlepšovať a napredovať. Za ten čas som stihol spoznať množstvo skvelých ľudí ako sú Milan Vaško,Michal Drienik, Dušan Kadlec, Juraj Gago, Michal Kopecký či  a mnoho iných, ktorí mi vždy vedia pomôcť a vďaka nim napredujem. Pokiaľ ťa moja tvorba aspoň trochu zaujme, namotivuje, inšpiruje, či pomôže na ceste za úspechom - môj zámer bude splnený.

Touto cestou, ti chcem poďakovať za tvoj čas strávený na tejto stránke. Veľa to pre mňa znamená.

 

Povedali o mne

Lukáš je kreatívny, správne zapálený, zodpovedný a cieľavedomý chalan, ktorý si ide za svojimi snami. Je pre našu MYSLI INAK crew veľkým prínosom a je potešením s ním spolupracovať.

Dávid Kidala, Zakladateľ Mysli Inak

Lukáš je môj veľmi dobrý kamarát, o ktorom môžem povedať, že je jeden z mála ľudí, ktorí naozaj nekecajú do vzduchu, ale robia a pracujú na svojich snoch. Píše veľmi dobré články, miluje osobný rozvoj a je s ním sranda. Som veľmi rada, že ho poznám. Robí to, čo ho naozaj baví a nečaká na ten správy čas. Správny čas nie je po strednej škole, ani po vysokej. Je vtedy, kedy si ho spravíme.

Linda Csepreghyová, Influencerka

Lukáš je jeden z príkladov, ktorý dokazuje, že vek je len číslo. Napriek mladému veku to má v hlave zrovnané a presne vie, čo od života chce. Zároveň ostáva nohami na zemi a neustále na sebe pracuje, čo dokazuje svojimi skutkami. Len tak ďalej!

Tomáš Turček, Zakladateľ Dosahuj Ciele
Nová grafika na web.png

Kde ma môžeš nájsť?

                              

"V dnešnom rýchlo meniacom sa svete sú tí ľudia, ktorí neriskujú, najviac vystavení riziku."

- Robert T. Kiyosaki

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.